O nás

Artemia World je největší dodavatel cyst (vajíček) korýše Artemia, polotovaru výživného krmiva pro malé rybky a krevety. Jsme opravdu hrdí na kvalitu produktů společnosti Artemia World a jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům pomáhat dosahovat těch nejlepších obchodních výsledků.

Ročně naše firma nashromáždí a zpracuje kolem 200 tun výchozí suroviny. Naše biotechnologická laboratoř kontroluje každou fázi výroby a zpracování, abychom měli jistotu, že bude dosaženo jen té nevyšší kvality. Artemia World zaměstnává kvalifikované specialisty, kteří jsou absolventy Gentské univerzity v Belgii.

Od roku 1995 působí naše společnost na evropských a asijských trzích. Zákazníky firmy Artemia World jsou početné rybí farmy v Thajsku, Vietnamu, Malajsii, Indii, a na Tajwanu, a také akvaristé v České republice, na Slovensku, v Německu, Polsku, Maďarsku a dalších evropských a asijských zemích. Podle mínění mnoha našich klientů je hlavní výhodou a plusem naší produkce optimální poměr ceny a kvality. Výsledkem je mnohaletá trvalá poptávka. Artemia World dokazuje, že je spolehlivým partnerem. Úspěch našich zákazníků je totiž neoddělitelnou součástí obchodní strategie společnosti.

Stálým zákazníků nabízíme pružné platební podmínky a různé možnosti slev.. Artemia World je výrobce, a to znamená, že když jednáte přímo s námi, obejdete se bez zprostředkovatelů.

Pokud si přejete podrobnější informace, napište na adresy uvedené v sekci  Kontakty.

 
Artemia World © 2016